سایت الکترونیک پیروز شفق

رله دوبل

خرید رله دوبل

اگر نیاز به خرید رله دوبل دارید قبل از هرچیز از شما دعوت میکنم تا این ویدیو یک دقیقه ای را در مورد رله دوبل مشاهده نمایید و یا اینکه اگر وقت مشاهده ویدو را ندارید در ادامه با متن زیر همراه ما باشید.

بعد از استفاده  در طول سالها بالاخره رله دوبل اتومبیل دچار نقص میشه و باید تعویض بشود ولی شناخت رله دوبل مناسب و اینکه اهمیت رله دوبل در خودرو چیست میتواند در هرچه بهتر درک کردن این موضوع به شما کمک کند.

کار رله دوبل چیست؟

رله دوبل همانطور که از اسمش پیداست از دو رله تشکیل شده که اولین رله برقرار کننده ارتباط سیستم برق رسانی خودرو و دومین رله جهت ارتباط سیستم سوخت رسانی خودرو برای استارت مناسب اتومبیل است .

این قطعه اگر دچار نقص فنی شود متاسفانه متیواند منجر به عدم کارکرد درست خودرو و یا عدم استارت خوردن خودرو شود ، بنابراین باید همواره به این نکته توجه داشت که این وسیله الکترونیکی در خودرو ابزاری بسیار حیاتی است.

رسالت پیروز شفق در مورد رله دوبل چیست؟

شرکت تولیدی صنعتی پیروز شفق با استفاده از ابزار مناسب و نیروی کار مجرب  اقدام به تولید رله دوبل برای تعدادی از خودروهای داخلی نموده است و در این راه تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند نیازهای مشرتیان را به نحو احسنت مرتغع نماید.

رله دوبل تولید شده توسط پیروز شفق برای چه خودرو هایی مناسب است؟

این محصول برای پراید های انژکتوری و پیکان های مجهز به سیستم انژکتتور مناسب است . همینطور برای پیکان وانت تمامی مدل ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد . در  کنار این میتوان این محصول را برای پژو روا – پژو آردی نیز استفاده نمود.

استفاده از این محصول در برخی از مدل های  سمند  و دنا نیز بلامانع بوده و برای  پژو 405 با حجم موتور 1800 سی سی کاملا مناسب می باشد.

در این لیست نام برخی از خودرو ها نیز به چشم نمیخورد که ممکن است شما عزیزان از آنها استفاده نمایید . با نظر دادن در مورد نوع رله دوبل مورد استفاده برای خودروهای خود به دوستان دیگر کمک کنید تا بهتر بتوانند محصول مورد نظر خود را  انتخاب نمایند .

 
لیست خودروهای متناسب با رله دوبل تولید شده توسط پیروز شفق

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا