سایت الکترونیک پیروز شفق

کی تگ ktag

کی تگ کردن برد ای سی یو

 

واژه کی تگ و یا ای سی یو برای بسیاری از افرادی که با الکترونیک و برق خودرو سروکار ندارند واژه ای جدید محسوب می شود ولی کی تگ برای برخی به یکی از راه های نجات ای سی یو اتومبیل تبدیل شده است به طوری که امروزه بسیاری از ایرادات ای سی یو تنها با کی تگ کردن میتواند از بین بروند.

چرا به کی تگ نیاز دارم؟

مسلما پاسخ به این که<< نیاز من به کی تگ چیست؟ >>نیازمند این است که یکبار دچار نقص فنی در ای سی یو اتومبیل خود شوید و یا اینکه برای یکبار هم که شده  بخواهید عملکرد کامپیوتر داخلی اتومبیل خود را بهبود ببخشید .

اکثر ما مردم عادی با واژه ی کی تگ غریبه ایم و بارها اتومبیل خود را برای ایرادات  مختلف به دستگاه دیاگ وصل کرده ایم و یا وقتی متخصص برق خودرو در مورد ای سی یو صحبت می کند گوش هایمان برای قیمت گزاف این قطعه تیز شده است.

ای سی یو یا کامپیوتر مرکزی اتومبیل قطعه ای الکترونیکی است که کار مدیریت عملکرد حیاتی ترین بخش های اتومبیل را بر دوش می کشد و برای اینکه بتواند این بخش ها را کنترل کند نیاز به حافظه ای دارد که در علم الکترونیک به آن حافظه فلش می گویند . این حافظه با استفاده از دستگاه پروگرامر نظیر پروگرامر superpro 610p پروگرام می شود و بر روی جای خود قرار میگیرد و به واحد کنترل این برد پی سی بی در هرچه بهتر مدیریت کردن این بخش ها کمک میکند.

اهمیت این دستگاه کجاست؟

فرض کنید با برد ای سی یو ای طرف هستید که از جا درآوردن آی سی فلش برای شما هزینه بر است و یا اینکه دسترسی به آی سی فلش را به دلایل مختلف اعم از مهر و موم بودن یونیت ندارید در  این حالت بهترین کار استفاده از  دستگاه کی تگ برای پروگرام کردن ای سی یو است و با  استفاده از این روش می توان از بسیاری از هزینه های بیهوده برای تعمیر برد ای سی یو اتومبیل جلوگیری نمود .

جایگاه شرکت پیروز شفق در ساخت ای سی یو  :

شرکت تولیدی صنعتی پیروز شفق در مورد ساخت ای سی یو به دلیل همکاری با سازمان های مادر و تامین کنندگان اصلی قطعات در بازار تثبیت شده است و این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه و قطعات الکترونیکی اقدام به ساخت ای سی یو برای کمپانی های خودروسازی داخلی نموده است و در این راه از تجربه بالای متخصصین خود بسیار  کمک گرفته است تا بهترین تجربه را به مصرف کننده خود انتقال دهد.

نحوه کار ؟

برای استفاده از  دستگاه کی تگ نیاز است تا دسته سیم  مخصوص ای سی یو مورد نظر را تهیه نمایید  و با اتصال کوتاهی در یکی از  پایه های آی سی فلش  که  به عنوان زمین برد نام برده می شود عملیات کی تگ را بر روی برد به انجام برسانید .

این عملیات با پاک کردن سپس چک نمودن پاک شدگی و پس از آن ریختن برنامه بر روی آی سی و سرانجام با اطمینان از صحت عملیات کار بر روی برد ای سی یو و بخصوص آی سی فلش را به اتمام میرساند.

ما در شرکت تولیدی صنعتی پیروز شفق واحد تولیدات الکترونیک ویدیویی را برای کمک به هرچه بهتر فهمیده شدن این عملیات برای شما تهیه کرده ایم که امیدواریم پاسخ دهنده ی بسیاری از سوالات شما در مورد کی تگ و نحوه کار با آن باشد با کلیک بر روی این لینک میتوانید به صفحه ما در آپارات متصل شوید و ویدیوهای آموزشی دیگر ما را مشاهده نمایید.

با نظر دادن در مورد اهمیت کی تگ و یا در اختیار گذاشتن تجربه خود با این عملیات به دوستان و همراهان دیگر ما در این  سایت کمک کنید تا راه حل های این مشکل را بهتر درک کرده و با اطمینان خاطر ای سی یو خود را تعمیر نمایند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

اسکرول به بالا